How can we help you today?

Start a new topic

I will get refund for negative gems?

It's possible to get refund due negative gems?

1 person has this problem

Good luck mate! :) I think that this website is a total scam and nobody will get any money back. I am happy that I made most of the payments through PayPal. I have already asked for charge backs and contacted the Ombudsman. Hopefully, I will get at last some of my money back. My Clash Royale account is ruined now with -40.940 gems. I cannot even get free offers in shop now or take part in any free challenges. These yellow bastards such as Cp Mobile have destroyed my account and I will make sure that they will get punished somehow. You won't get away with this scammers!

Grzegorz a co napisałeś do Paypal żeby zrobili zwrot? Ja jak próbowałem przez Paypal to dostałem informacje że program ochrony kupujących nie obejmuje tego i nie dostałem zwrotu

Nie wiem, może zbyt dawno kupowałeś te gemy. Moje transakcje na szczęście były jeszcze objęte ochroną kupujących. Niektóre defakto tylko do 18.06.2018 ale zdąrzyłem i czekam teraz na odpowiedź. Czytałem tutaj, że są ludzie którzy odzyskali tak pieniądze.

Tak czy siak, mamy za swoje ...

100% Legit

100% Money Back

100% Guarantee ...

Hahahaha, naiwność ludzka nie zna granic :) Ojebali mnie na jakieś 800zł :D

Ja tutaj gemy kupuje od roku i taka sytuacja zdarza się 2 raz , większość gemów bez problemu, tylko teraz zaczeli cofać, pozew przez paypal mogę złożyć bo kupowałem kwiecień/maj tylko Paypal przysłał mi wiadomość że ten produkt akurat nie podlega ochronie. Jaka wiadomość napisałeś do Paypal? Bo próbuje coś z tym zrobić, ale support g2g mi nie odpisuje

A co zrobiłeś za pierwszym razem? Udało Ci się coś odzyskać? Jak narazie nie dostałem odpowiedzi od PayPal więc nie wiem czy nie będzie tak jak u Ciebie.

Przedmiot niezgodny z opisem , usługa , bilet lub artykuł w postaci elektronicznej - i napisałem wiadomość , że zakupiona waluta w grze została cofnięta i przez to mam ujemne saldo w grze , nie poprosili mnie żebym dołączył jakieś zdjęcia czy coś

I co dostałeś zwrot za pierwszym razem bo nie rozumiem ... 

Ja teraz zrobiłem dokładnie to samo co Ty napisałeś ... 

Nie otrzymałem zwrotu ponieważ Paypal uznał , że produkt który kupiłem nie podlega ochronie kupujących

"Ja tutaj gemy kupuje od roku i taka sytuacja zdarza się 2 raz" - co zrobiłeś za pierwszym razem? Nie dostałeś nic ani od PayPal ani od G2G? Pomimo to, dalej kupowałeś? :)

Za pierwszym razem G2G zwróciło mi pieniądze , wysłałem wtedy dowody na to , że gemy zostały cofnięte i zwrócili , a teraz zero odzewu z ich strony , dlatego próbuję coś zrobić z pomocą Paypal. Ktoś pisał , że przez Paypal udało mu się odzyskać pieniądze tylko nie wiem jak to zrobił...

Wiesz co? Z tego co ja widzę, to wczoraj zniknęły z G2G wszystkie oferty gemów do gier SuperCell. Poszkodowanych pewnie są tysiące jak nie więcej kupujących. Nie odpisywali mi też od wczoraj na maile Ci z G2G, ale jak ich postraszyłem kryminałem i zgłoszeniem sprawy do specjalnych instytucji oraz czarnym PR to mi szybko dzisiaj odpisali, że mają od groma zgłoszeń i jakaś tam specjalna drużyna to bada i mam być dobrej myśli i poprosili mnie, żebym wycofał dysputy z PayPala na co pokazałem im środkowy palec. 

Ja jak ich postraszylem , że otworzę dispute na Paypalu to mnie prosili żebym tego nie robił, mam jak narazie 7 spraw otwartych na Paypalu a drugie tyle czeka żeby otworzyć sprawę, zobaczymy, lepiej żeby zwrócili...

Mnie nie interesuje zwrot środków na ich platformę bo i tak już nigdy nic tutaj nie kupię ... Troszkę szkoda, że nie wszystkie zakupy robiłem PayPalem ... 16 z 48 zamówien tylko ... Reszta PaySafeCard i to bez logowania się do mypins więc tego już nie odzyskam na 100% ...

Z tej platformy możesz wypłacić pieniądze na paypal , więc mnie interesuje zwrot pieniędzy

A jak Ci zwrócili za pierwszym razem to rozumiem, że nie na PayPal tylko na tą ich śmieszną platforme i mogłeś sobie znowu za to coś u nich kupić? Oni raczej nie mają opcji wypłaty tych środków gdzieś ...

A no tak, już widzę, po prostu trzeba w pełni konto zweryfikować. Więc tak - chcę wszystkich pieniędzy od nich :0

Za pierwszym razem zwrócili mi na platformę, jeśli chcesz wypłacić store credits po prostu piszesz do nich na support i oni Ci wypłacaja, już tak robiłem

can you write in englisch how it works with paypal and everything ?

wolud be good to hear

what be nice to hear what paypal will do please write in englisch what is important for us

Any news guys?

Nope , still nothing 

I tried to get my money back from G2G and provided them with all that they asked for and they just kept saying they are investigating the claim. it has been one week so far so I just went to my mastercard and my paypal and dispute the charges I'm waiting to see if I get my money back. even if I do its not enough to get my clash roayle account from being negative gems.

Login to post a comment